Perkraustymo paslaugos

Jei ieškote profesionalių ir operatyvių perkraustymo paslaugų – mes dirbame dėl jūsų. Teikiame kompleksines perkraustymo paslaugas, kurios užtikrina sklandų visų perkraustymui svarbių procesų įgyvendinimą – nuo daiktų supakavimo ir pernešimo, iki jų transportavimo ir iškrovimo. Todėl galite būti tikri, kad mūsų specialistų komanda patenkins visus jūsų lūkesčius, sutaupant daug brangaus jūsų laiko ir padedant išvengti didelių išlaidų.

Nepaisant to, kokios apimties perkraustymo darbų jums reikia, turime reikiamą techninę įrangą ir didelę specialistų komandą, kuri pasitelkdama savo žinias ir patirtį – kiekvieną perkraustymui svarbią užduotį įgyvendina nepriekaištingai. Galbūt persikraustote į naują gyvenamąją vietą? O gal plečiate savo verslą ir jums reikia persikelti į naujas erdvesnes patalpas? Tokiu atveju negaiškite savo laiko ir neeikvokite jėgų – perkraustymo paslaugos yra tinkamiausias sprendimas.

perkraustymasPakavimas, pakrovimas ir transportavimas

Mūsų specialistų teikiamos perkraustymo paslaugos apima visą svarbiausių užduočių spektrą. Jums nebereikės rūpintis nei baldų išmontavimu ar jų supakavimu. Jums taip pat reikės jų pernešti, pakrauti ir transportuoti į reikiamą vietą. Kadangi šias paslaugas teikia ilgametę patirtį šiame sektoriuje turintys perkraustymo srities specialistai, nuo savo pečių nusimetate visus didžiausius rūpesčius, kurie kaskart kyla, nusprendus persikelti į naują vietą.

Pakavimas: jei neturite pakankamai laiko ir jėgų arba tiesiog nemėgstate to daryti – esame tam, kad jums pagelbėtume. Supakuojame visus norimus pervežti daiktus, naudojant tvirtas puikiai šiai paskirčiai pritaikytas dėžes ir kitas kokybiškas pakavimo medžiagas.

Pernešimas ir pakrovimas: tam, kad išvengtumėte didelių nepatogumų, visus savo daiktų pernešimo ir jų pakrovimo darbus patikėkite šios srities profesionalams. Tai leis išvengti begalės rūpesčių – nereikės trukdyti savo draugų ar giminaičių, o taip pat išvengsite rizikos susižeisti ir pažeisti savo turtą.

Transportavimas: net jei ir turite ne vieną automobilį, gali būti labai sudėtinga transportuoti visus baldus ir kitus trapius daiktus, todėl rekomenduojama transportavimo darbus įgyvendinti perkraustymo paslaugų teikėjų pagalba. Tuomet daiktai bus saugiai ir patikimai pervežti, pasitelkiant krovininį transportą, atitinkantį visus aukščiausius reikalavimus.

Taigi, jei planuojate persikraustyti – jau dabar susisiekite su mūsų specialistų komanda. Aptarsime visas svarbiausias detales ir rasime tinkamiausią sprendimą.

Paslaugų užsakymo tel.: +370 653 32 132 el.paštas: info@1way.lt

Užsakymas internetu: